EĞİTMENLER.

  • Ahmet Camal Öksüz

  • Senem Abdolazimzadeh

  • Sercan Tarım

  • Dershanemiz

    Dersliklerde öğrencilerimizin ,konforlu bir ortamda ders alabilmeleri için bütün olanaklar sağlanmıştır..

  • Konserler

    Her yıl geleneksel olarak düzenlenen öğrenci konserlerimizden görüntüler.

Eğitmenlerimiz

Ahmet Cemal Öksüz

1986 yılında İstanbul’da doğdu. 1997 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Çalgı Bölümü’nde Salih Bilgin ile başladığı ney öğrenimine Niyazi Sayın, daha sonra Ali Tüfekçi ve Ali Tan ile devam etti. Okul konserlerinde, çeşitli amatör ve profesyonel müzik topluluklarında neyzen olarak yer aldı. 2004’de Faris Akarsu ile Ney – Piyano Dinletisi’nde kompozisyon çalışmalarını sundu.Faris Akarsu, Hakan Şensoy ve Oğuzhan Balcı yönetiminde İTÜ Oda Orkestrası, Serdar Öztürk yönetiminde İTÜ Çoksesli Korosu, Hakan Şensoy yönetiminde İstanbul Oda Orkestrası ve Filarmonia İstanbul, Emin Güven Yaşlıçam yönetiminde Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile verilen konserlere solist Türk Müziği Enstrümanı icracısı olarak katıldı. 2005 yılında açılan TRT Türk Sanat Müziği Gençlik Korosu sınavını kazandı ve iki yıl neyzen olarak görev yaptı. Galata Mevlevi Müziği ve Sema Topluluğu’nda neyzenbaşıdır. Bu grupla yurtiçi ve 2004’ten beri yurtdışında Almanya, Fransa, Norveç, İsviçre, Yunanistan, Pakistan, İtalya, İspanya, Avusturya ve Belçika’da yapılan konserlere katıldı.2009 Mart ayında Bakü’de düzenlenen Muğam Festivaline katılmıştır. Halen istanbul teknik üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Senem Abdolazimzadeh

1983 yılında Tebriz’de dünyaya geldi. Azeri bir müzisyen ailede yetişen hocamız ilk müzik eğitimini küçük yaşlarda babasından aldı. İlk okul yıllarında alınan ritim eğitimlerini, orta okulda alınan piyano dersleri izledi. Lise yıllarındaki koro eğitimlerinden sonra Tahran Khoshnahad Devlet Konservatuvarı Şan Opera bölümünde eğitim almaya hak kazandı. Direk olarak Çaykovski Moskova Devlet Konservatuvarina bağlı olan bu kurumdan mezun olduktan sonra Jazz müziğine yöneldi. Bir çok konser ve dinletide görev alan hocamız öğrencileri ile jazz , klasik opera ve şan eğitimleri gerçekleştirdi..

 

Sercan Tarım

6 yaşında Bursa Devlet tiyatrosunun korosu "âli çelenk çocuk korusuna” girerek müzik hayatına başladı. 11 yaşında Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı-keman bölümüne kabul edildi. Prof. Koral Çalgan ile orkestra, Safinaz Olcay ile oda müziği çalıştı. “Gilles Apap”, “Alexander Markov”,”Cihat Aşkın”,”Mihael Aranoviç Godsdiner” ile Masterclass'lara katıldı. 2003 yılında Cihat Aşkın'ın "CAKA" projesinde yer aldı. Proje kapsamında, cemal reşit rey konser salonunda "Vivaldi iki keman" Konçertosu’nu seslendirdi. “Koral Çalgan” şefliğinde birçok orkestra konseri ve solo konserler gerçekleştirdi. Lisans eğitimine, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanarak devam etti. Bu sürede Çiğdem İyicil, Aslı Çivicioğlu ile çalışmaya başladı. Gürer Aykal'ın şefliğinde orkestra çalışmaları yaptı. Ahmet Adnan Saygun keman konçertosu-piyano konçertosu, Beethoven 5. senfoni,2. senfoni,Windsor'un şen kadınları çalıştığı eserler arasındadır. 2008 yılında Viyola ana sanat dalında yeterlilik sınavına girip Göknil Genç ile çalışmaya başladı. Aynı yıl,Aima yaz akademisinde Ulrich Eichenauer’ın masterclass’ına katıldı. Üniversite kapsamında “camerata saygun” orkestrasıyla konserler verdi. 2009 yazında Amerika’da Doris Lederer,Jane Levy ve Los Angeles flarmoni orkestrasından “ Philip Ullery” ile uzun süreli çalışmalar yaptı. 2010 yılında Berlin- RİAS orkestrasına kabul edildi. Orkestra dahilinde Almanya’nın 5 şehrinde konserler verdi. Çalınan eserler arasında Stravinsky Firebird- Gerswin ouverture girl crazy-Ravel Bolero vardır. 2011 yılında aynı orkestraya tekrar davet edilmiştir, Orkestrayla beraber, Berlin’de “Şostakoviç-Leningrad senfonisi” seslendirmiştir.